Kids 7-12 Year Old Race Results 2013

Preliminary results — if there is an issue, please let us know at [email protected] Thanks!

Run the Farm Kids 7-12

Muscoot Farm, Katonah

Oct. 27, 2013

Cool (53), dry, slight breeze

Click on the “pace” links to move about through the results. Use the Find option of your Web Browser to find the performance of a specific individual.

               CLASS  
  ID#  PLACE   PLACE                    FINISHER                  TIME     PACE

  543     1      OpM  Oliver Shevick, 11, Bedford, NY            7:13    4:49
   62     2    1 M11  Sam Andrews, 11, Dobbs Ferry, NY           7:17    4:51
  582     3    1 M10  Eamonn Sullivan, 10, White Plains, NY      7:19    4:53
  415     4    1 M12  Will Moreo, 12, Goldens bridge, NY         7:23    4:55

Pace: 5:00 | 6:00 | 7:00 | 8:00 | 9:00 | Top


  559     5    2 M12  Mack Sloan, 12, Darien, CT                 8:00    5:20
  481     6    2 M10  Nicholas Puccio, 10, Pound Ridge, NY       8:02    5:21
  375     7    2 M11  Brad McCaffrey, 11, Croton on Hudson, NY   8:04    5:22
  264     8    3 M10  Harper Harrell, 10, New York, NY           8:06    5:23
  417     9    3 M11  James Morrissey, 11, Darien, CT            8:07    5:24
  416    10    1  M9  Daniel Morrissey, 9, Darien, CT            8:09    5:25
  827    11    2  M9  Harry Griff, 9, Mt. Kisco, NY              8:11    5:27
  158    12    3 M12  Orion Cummings, 12, South Salem, NY        8:14    5:29
  516    13    4 M10  Charlie Rudge, 10, Katonah, NY             8:15    5:30
 1065    14    1  M8  Jake Salmore, 8, Ridgefield, CT            8:18    5:32
  917     1      OpW  Fiona O'Halloran, 9*, Wilton, CT           8:19    5:32
  497    15    3  M9  Jake Riina, 9, Katonah, NY                 8:21    5:34
  480     2    1  W8  Margaret Puccio, 8*, Pound Ridge, NY       8:22    5:35
  828    16    1  M7  Sam Griff, 7, Mt. Kisco, NY                8:24    5:35
   60    17    2  M8  Joseph Altman, 8, Bedford Hills, NY        8:26    5:37
  541    18    3  M8  Charlie Shevick, 8, Bedford, NY            8:26    5:37
  772    19    4  M9  Felix Danishmend, 9, Dobbs Ferry, NY       8:28    5:38
  258    20    4  M8  Nicholas Grimaldi, 8, Staten Island, NY    8:29    5:39
 1118    21    4 M12  Ian Wiatric, 12, South Salem, NY           8:29    5:39
  349    22    5  M8  Adam Llanos, 8, South Salem, NY            8:30    5:40
  556    23    4 M11  Owen Sleigh, 11, Ridgefield, CT            8:32    5:41
  166     3    1  W9  Anna Davis, 9*, Dobbs Ferry, NY            8:34    5:43
  289     4    1 W12  Juliet Homes, 12*, Darien, CT              8:39    5:45
 1089    24    5  M9  Zachary Bertin, 9, Katonah, NY             8:42    5:47
  381     5    2 W12  Madeline McGrath, 12*, Ridgefield, CT      8:44    5:49
  884    25    6  M9  Ty Lynch, 9, Larchmont, NY                 8:52    5:54
  887    26    7  M9  Sam MacDonald, 9, Mount Kisco, NY          8:53    5:55
  445    27    8  M9  Jackson O'Neill, 9, Long Island City, NY   8:57    5:57

Pace: 5:00 | 6:00 | 7:00 | 8:00 | 9:00 | Top


  113    28    6  M8  Walker Butts, 8, Sherman, CT               9:00    6:00
  660    29    9  M9  parker zander, 9, South Salem, NY          9:01    6:00
  465    30    5 M10  Noah Payes, 10, Chappaqua, NY              9:01    6:00
  369     6    1  W7  Ella Marron, 7*, Trumbull, CT              9:06    6:04
  633    31    2  M7  Henry Warner, 7, New Canaan, CT            9:07    6:04
  141    32    6 M10  Milo Coolman, 10, Dobbs Ferry, NY          9:08    6:05
  916    33    3  M7  Finnbar O'Halloran, 7, Wilton, CT          9:10    6:06
  856    34    7  M8  Andrew Kiefer, 8, Katonah, NY              9:14    6:09
  982    35    4  M7  Tucker Wein, 7, Mahopac, NY                9:15    6:10
  821     7    1 W10  Jules Gravier, 10*, Bronxville, NY         9:18    6:12
  861     8    2 W10  Jaclyn Klayman, 10*, Katonah, NY           9:30    6:20
  509     9    2  W9  Kiera Ronan, 9*, Mamaroneck, NY            9:30    6:20
  162    36   10  M9  Wyatt Cummings, 9, Croton-on-Hudson, NY    9:31    6:21
  507    37    5  M7  Gabriel Roland, 7, Larchmont, NY           9:32    6:21
  558    10    3 W10  Kate Sloan, 10*, Darien, CT                9:33    6:22
 1095    38    7 M10  joshua cohen, 10, Scarsdale, NY            9:39    6:26
  940    39    5 M12  Drew Sandler, 12, Katonah, NY              9:39    6:26
  563    40    6  M7  Hugo Smith, 7, New Canaan, CT              9:40    6:26
  238    41    5 M11  Caleb Gillen, 11, White Plains, NY         9:40    6:26
 1005    42    6 M11  Quinn Karnas, 11, Newtown, CT              9:42    6:27
  621    43   11  M9  Gus von Maur, 9, Bronxville, NY            9:43    6:29
  181    11    4 W10  Nicole Dilauro, 10*, Norwalk, CT           9:44    6:29
   81    12    5 W10  Mariel Balderrama, 10*, Norwalk, CT        9:48    6:32
  756    44    6 M12  Alex Corsello, 12, Katonah, NY             9:50    6:33
  638    45    7  M7  Jacob Weitzman, 7, Cross River, NY         9:52    6:34
  632    46    8 M10  Billy Warner, 10, New Canaan, CT           9:56    6:37
  609    13    1 W11  Isabel Trinkaus, 11*, Ridgefield, CT       9:57    6:38
  644    47    8  M8  Byron Wilson, 8, Pound Ridge, NY           9:59    6:39
  631    48    8  M7  Tommy Walsh, 7, Katonah, NY                10:01    6:41
  138    49    7 M11  Robert Concannon, 11, Katonah, NY          10:07    6:44
  571    50    8 M11  Zachary Soto, 11, Granite Springs, NY      10:10    6:46
 1098    51    9  M8  Amos Dotson, 8, New York, NY               10:13    6:48
  724    14    2 W11  Harper Boege, 11*, Bedford, NY             10:15    6:50
  101    52    9 M11  George Boulukos, 11, Brooklyn, NY          10:16    6:51
 1111    53   10  M8  Lewis Roth, 8, Newtown, CT                 10:17    6:51
  587    54    7 M12  Jacob Tabs, 12, Katonah, NY                10:19    6:53
 1099    15    3 W11  Bay Dotson, 11*, New York, NY              10:22    6:54
  607    16    6 W10  Zoe Tracey Seguin, 10*, Stamford, CT       10:25    6:56
  617    55   12  M9  Michael Vincent, 9, Brooklyn, NY           10:26    6:57
  256    56   13  M9  Sam Green, 9, Katonah, NY                  10:27    6:58
  829    57    9  M7  Jeremy Hall, 7, Cold Spring, NY            10:28    6:58
  870    58    8 M12  Connor Lampersberger, 12, Yorktown Heights, NY
                                                                    10:28    6:58
  871    59   10 M11  Kieran Lampersberger, 11, Yorktown Heights, NY
                                                                    10:28    6:59
  605    17    2  W8  Elenna Tracey Seguin, 8*, Stamford, CT     10:29    6:59
  160    60   11  M8  Sawyer Cummings, 8, South Salem, NY        10:29    6:59

Pace: 5:00 | 6:00 | 7:00 | 8:00 | 9:00 | Top


  608    18    2  W7  Caroline Trinkaus, 7*, Ridgefield, CT      10:30    7:00
  253    61   10  M7  Matthew Green, 7, Katonah, NY              10:31    7:00
  592    19    3  W9  Molly Talucci, 9*, Darien, CT              10:31    7:00
  288    20    7 W10  Caroline Homes, 10*, Darien, CT            10:34    7:02
  978    21    8 W10  Riley Vogel, 10*, Scarsdale, NY            10:34    7:02
  816    62    9 M10  Tyler Golisano, 10, Purdys, NY             10:35    7:03
 1080    63   10 M10  Aidan Volpe, 10, North Salem, NY           10:36    7:04
  201    22    3  W7  Ella Ehrlich, 7*, Scarsdale, NY            10:38    7:05
  517    23    3  W8  Elizabeth Rudge, 8*, Katonah, NY           10:38    7:05
   88    24    9 W10  Riley Bazaar, 10*, Katonah, NY             10:40    7:06
  554    25    3 W12  Fiona Sleigh, 12*, Ridgefield, CT          10:40    7:06
  773    26    4 W12  Isabel Danishmend, 12*, Dobbs Ferry, NY    10:41    7:07
  225    64   14  M9  Declan Foley, 9, Amawalk, NY               10:42    7:07
   87    27    4  W7  Dylan Bazaar, 7*, Katonah, NY              10:42    7:08
  850    65   12  M8  Derek Johnson, 8, Yorktown Heights, NY     10:44    7:09
  180    28    5  W7  aShley Dilauro, 7*, Norwalk, CT            10:45    7:10
  661    29    6  W7  Marabella Zullo, 7*, Norwalk, CT           10:50    7:13
  423    30    1  W6  McKenna Mullins, 6*, Katonah, NY           10:51    7:14
  404    31    4  W8  Dessa Monat, 8*, Brooklyn, NY              10:55    7:16
  712    66    1  M6  Jonah Bai, 6, Bedford Hills, NY            10:55    7:16
  885    67   11  M7  Ewan MacDonald, 7, Mount Kisco, NY         10:55    7:17
  171    32   10 W10  Sofia De Chiara, 10*, Larchmont, NY        10:58    7:19
  121    68   12  M7  Jackson Calabrese, 7, Patterson, NY        11:01    7:20
  759    69   13  M7  Connor Cowan, 7, Fairfield, CT             11:03    7:21
  169    33    7  W7  Sophie Davis, 7*, Dobbs Ferry, NY          11:03    7:22
  583    34   11 W10  Miriam Sullivan, 10*, Pound Ridge, NY      11:05    7:23
  380    35    4  W9  Caroline McGrath, 9*, Ridgefield, CT       11:07    7:24
  921    70    2  M6  Evan Outwater, 6, Katonah, NY              11:07    7:24
  521    36    5  W9  Angie Santamorena, 9*, Brewster, NY        11:08    7:25
  277    37   12 W10  Emma Herdeg, 10*, Pound Ridge, NY          11:10    7:26
  817    71   11 M10  Dominick Gould, 10, White Plains, NY       11:11    7:27
  524    72   11 M11  Steven Santamorena, 11, Brewster, NY       11:15    7:30
  763    73   13  M8  Ben Cuhney, 8, Denville, NJ                11:18    7:32
  784    38    4 W11  Catherine Dilernia, 11*, Burlington, CT    11:19    7:32
  783    74   14  M8  Alex Dilernia, 8, Burlington, CT           11:19    7:32
 1009    39    6  W9  Chloe Karnas, 9*, Newtown, CT              11:20    7:33
  812    75   12 M11  Maryclaire Gackowski, 11, midland park, NJ 11:21    7:34
  742    40    5  W8  Harper Chinn, 8*, Mamaroneck, NY           11:28    7:38
  326    41    6  W8  lulu landsman, 8*, Bedford, NY             11:29    7:39
  760    42    2  W6  Eleanor cowan, 6*, Fairfield, CT           11:32    7:41
 1048    43    8  W7  Brooke Habinowski, 7*, South Salem, NY     11:32    7:41
  553    76   15  M9  Conor Sleigh, 9, Ridgefield, CT            11:34    7:42
  810    44    9  W7  Kristina Fonseca, 7*, South Salem, NY      11:35    7:43
  510    45   10  W7  Megan Ronan, 7*, Mamaroneck, NY            11:37    7:44
  276    77   16  M9  Benjamin Herdeg, 9, Pound Ridge, NY        11:43    7:48
  127    78   14  M7  Lang Cawley, 7, Sleepy Hollow, NY          11:43    7:48
  882    46   11  W7  Harleigh Lynch, 7*, Larchmont, NY          11:44    7:49
  502    47    7  W8  Ella Rivard, 8*, Bedford Hills, NY         11:46    7:50
  519    48    8  W8  Emma Sage, 8*, Larchmont, NY               11:47    7:51
  560    49   12  W7  Mallory Sloan, 7*, Darien, CT              11:48    7:52
  650    79   17  M9  Timothy Wisely, 9, Rumson, NJ              11:51    7:54
  366    80    3  M6  Henry Manning, 6, Westport, CT             11:52    7:54
 1018    81   15  M7  Thomas Troso, 7, Chappaqua, NY             11:52    7:54
   76    50   13 W10  Alexandra Bailey, 10*, Riverside, CT       11:52    7:55
  857    51    7  W9  Emily Kiefer, 9*, Katonah, NY              11:53    7:55
  922    52    8  W9  Haley Outwater, 9*, Katonah, NY            11:53    7:55
  902    53   13  W7  Ellie Moss, 7*, Scarsdale, NY              11:54    7:56
 1017    82   16  M7  Owen Mooney, 7, Bedford, NY                11:56    7:57
  601    54   14  W7  Hazel Tjaden, 7*, Dobbs Ferry, NY          11:59    7:59

Pace: 5:00 | 6:00 | 7:00 | 8:00 | 9:00 | Top


  793    83   17  M7  Joseph Dwyer, 7, Yorktown Hts , NY         12:01    8:00
  944    84   18  M7  Aidan Schneider, 7, Croton on Hudson, NY   12:04    8:02
  899    85   19  M7  Spencer Monroe, 7, Rye, NY                 12:05    8:03
  254    86   20  M7  Noah Green, 7, Pound Ridge, NY             12:15    8:10
  923    55    9  W8  Luna Pagan, 8*, Katonah, NY                12:16    8:10
  766    56   10  W8  Willie Cuono, 8*, Mount Kisco, NY          12:24    8:16
  305    57   11  W8  Ellie Kaplowitz, 8*, Katonah, NY           12:25    8:16
 1079    87   18  M9  Tommy Vanderheiden, 9, Bethel, CT          12:27    8:18
  185    58   15  W7  Kate Donnelly, 7*, Ny, NY                  12:27    8:18
  183    59   12  W8  Evelyn Donnelly, 8*, Ny, NY                12:30    8:19
  228    60   16  W7  Julia Francis, 7*, South Salem, NY         12:47    8:31
  819    61   13  W8  Stella Gould, 8*, White Plains, NY         12:48    8:32
  241    62    9  W9  Cassidie Gilllen, 9*, White Plains, NY     13:03    8:41
  469    63   17  W7  Norah Pearce, 7*, Ossining, NY             13:03    8:42
  967    64   14  W8  Karli Thea, 8*, Katonah, NY                13:04    8:43
  741    65    5 W11  Ella Chinn, 11*, Mamaroneck, NY            13:06    8:44
  518    66    6 W11  Alexa Sage, 11*, Larchmont, NY             13:09    8:46
  567    67    3  W6  Olivia Soto, 6*, Granite Springs, NY       13:10    8:46
  569    88    4  M6  Sebastian Soto, 6, Montrose, NY            13:12    8:48
  463    89   12 M10  Anthony Parnizari, 10, Pleasantville, NY   13:28    8:58
  327    68   15  W8  oli landsman, 8*, Bedford, NY              13:28    8:59

Pace: 5:00 | 6:00 | 7:00 | 8:00 | 9:00 | Top


  337    69   16  W8  Rachel Lewis, 8*, Pound Ridge, NY          13:41    9:07
 1110    70   14 W10  Eliza Roth, 10*, Newtown, CT               13:42    9:07
  954    71   17  W8  Hannah Snayd, 8*, Newtown, CT              13:42    9:08
   67    72    4  W6  Laurel Aronian, 6*, North Salem, NY        13:43    9:09
  602    73   15 W10  Maxine Tjaden, 10*, Dobbs Ferry, NY        13:44    9:09
  145    74    7 W11  Radia Craig, 11*, New York, NY             13:45    9:09
  649    75   18  W7  Lillian Wisely, 7*, Rumson, NJ             13:52    9:15
  144    76   10  W9  Lela Craig, 9*, New York, NY               14:14    9:29
  659    77    8 W11  kiya zander, 11*, South Salem, NY          14:14    9:29
  489    78   18  W8  Malia Reeves, 8*, Scarsdale, NY            14:15    9:29
  406    79   19  W8  Isabel Montes, 8*, Cortlandt Manor, NY     14:19    9:32
 1001    80   20  W8  Stefanie Weber, 8*, Ossining, NY           14:20    9:33
  929    81   11  W9  Caroline Pope, 9*, Brewster, NY            14:20    9:33
  726    82   19  W7  McLain Boege, 7*, Bedford, NY              14:27    9:37
  584    90   21  M7  Q Henry Sullivan, 7, Pound Ridge, NY       14:38    9:45
  792    91   15  M8  Jack Dwyer, 8, Yorktown Hts , NY           14:39    9:46
  259    83    5  W6  Alexandra Gruber, 6*, Pound Ridge, NY      14:46    9:50
 1069    92   19  M9  Luke Seibel, 9, Croton on Hudson, NY       14:49    9:52
  555    84   20  W7  Kiera Sleigh, 7*, Ridgefield, CT           14:51    9:53
* indicates females
2 finishers among Males (no age given)
4 finishers among Men 6 - 6
21 finishers among Men 7 - 7
15 finishers among Men 8 - 8
19 finishers among Men 9 - 9
12 finishers among Men 10 - 10
12 finishers among Men 11 - 11
8 finishers among Men 12 & Up
5 finishers among Women 6 - 6
20 finishers among Women 7 - 7
20 finishers among Women 8 - 8
11 finishers among Women 9 - 9
15 finishers among Women 10 - 10
8 finishers among Women 11 - 11
4 finishers among Women 12 & Up
93 male finishers
83 female finishers
176 total finishers

Age Groups
               CLASS  
  ID#  PLACE   PLACE                    FINISHER                  TIME     PACE

Open Men
  543     1    1 M11  Oliver Shevick, 11, Bedford, NY            7:13    4:49

Open Women
  917     1    1  W9  Fiona O'Halloran, 9, Wilton, CT            8:19    5:32

               CLASS  
  ID#  PLACE   PLACE                    FINISHER                  TIME     PACE

Men 6 - 6
  712    66    1  Jonah Bai, 6, Bedford Hills, NY            10:55    7:16
  921    70    2  Evan Outwater, 6, Katonah, NY              11:07    7:24
  366    80    3  Henry Manning, 6, Westport, CT             11:52    7:54
  569    88    4  Sebastian Soto, 6, Montrose, NY            13:12    8:48

Men 7 - 7
  828    16    1  Sam Griff, 7, Mt. Kisco, NY                8:24    5:35
  633    31    2  Henry Warner, 7, New Canaan, CT            9:07    6:04
  916    33    3  Finnbar O'Halloran, 7, Wilton, CT          9:10    6:06
  982    35    4  Tucker Wein, 7, Mahopac, NY                9:15    6:10
  507    37    5  Gabriel Roland, 7, Larchmont, NY           9:32    6:21

Men 8 - 8
 1065    14    1  Jake Salmore, 8, Ridgefield, CT            8:18    5:32
   60    17    2  Joseph Altman, 8, Bedford Hills, NY        8:26    5:37
  541    18    3  Charlie Shevick, 8, Bedford, NY            8:26    5:37
  258    20    4  Nicholas Grimaldi, 8, Staten Island, NY    8:29    5:39
  349    22    5  Adam Llanos, 8, South Salem, NY            8:30    5:40

Men 9 - 9
  416    10    1  Daniel Morrissey, 9, Darien, CT            8:09    5:25
  827    11    2  Harry Griff, 9, Mt. Kisco, NY              8:11    5:27
  497    15    3  Jake Riina, 9, Katonah, NY                 8:21    5:34
  772    19    4  Felix Danishmend, 9, Dobbs Ferry, NY       8:28    5:38
 1089    24    5  Zachary Bertin, 9, Katonah, NY             8:42    5:47

Men 10 - 10
  582     3    1  Eamonn Sullivan, 10, White Plains, NY      7:19    4:53
  481     6    2  Nicholas Puccio, 10, Pound Ridge, NY       8:02    5:21
  264     8    3  Harper Harrell, 10, New York, NY           8:06    5:23
  516    13    4  Charlie Rudge, 10, Katonah, NY             8:15    5:30
  465    30    5  Noah Payes, 10, Chappaqua, NY              9:01    6:00

Men 11 - 11
   62     2    1  Sam Andrews, 11, Dobbs Ferry, NY           7:17    4:51
  375     7    2  Brad McCaffrey, 11, Croton on Hudson, NY   8:04    5:22
  417     9    3  James Morrissey, 11, Darien, CT            8:07    5:24
  556    23    4  Owen Sleigh, 11, Ridgefield, CT            8:32    5:41
  238    41    5  Caleb Gillen, 11, White Plains, NY         9:40    6:26

Men 12 & Up
  415     4    1  Will Moreo, 12, Goldens bridge, NY         7:23    4:55
  559     5    2  Mack Sloan, 12, Darien, CT                 8:00    5:20
  158    12    3  Orion Cummings, 12, South Salem, NY        8:14    5:29
 1118    21    4  Ian Wiatric, 12, South Salem, NY           8:29    5:39
  940    39    5  Drew Sandler, 12, Katonah, NY              9:39    6:26

               CLASS  
  ID#  PLACE   PLACE                    FINISHER                  TIME     PACE

Women 6 - 6
  423    30    1  McKenna Mullins, 6, Katonah, NY            10:51    7:14
  760    42    2  Eleanor cowan, 6, Fairfield, CT            11:32    7:41
  567    67    3  Olivia Soto, 6, Granite Springs, NY        13:10    8:46
   67    72    4  Laurel Aronian, 6, North Salem, NY         13:43    9:09
  259    83    5  Alexandra Gruber, 6, Pound Ridge, NY       14:46    9:50

Women 7 - 7
  369     6    1  Ella Marron, 7, Trumbull, CT               9:06    6:04
  608    18    2  Caroline Trinkaus, 7, Ridgefield, CT       10:30    7:00
  201    22    3  Ella Ehrlich, 7, Scarsdale, NY             10:38    7:05
   87    27    4  Dylan Bazaar, 7, Katonah, NY               10:42    7:08
  180    28    5  aShley Dilauro, 7, Norwalk, CT             10:45    7:10

Women 8 - 8
  480     2    1  Margaret Puccio, 8, Pound Ridge, NY        8:22    5:35
  605    17    2  Elenna Tracey Seguin, 8, Stamford, CT      10:29    6:59
  517    23    3  Elizabeth Rudge, 8, Katonah, NY            10:38    7:05
  404    31    4  Dessa Monat, 8, Brooklyn, NY               10:55    7:16
  742    40    5  Harper Chinn, 8, Mamaroneck, NY            11:28    7:38

Women 9 - 9
  166     3    1  Anna Davis, 9, Dobbs Ferry, NY             8:34    5:43
  509     9    2  Kiera Ronan, 9, Mamaroneck, NY             9:30    6:20
  592    19    3  Molly Talucci, 9, Darien, CT               10:31    7:00
  380    35    4  Caroline McGrath, 9, Ridgefield, CT        11:07    7:24
  521    36    5  Angie Santamorena, 9, Brewster, NY         11:08    7:25

Women 10 - 10
  821     7    1  Jules Gravier, 10, Bronxville, NY          9:18    6:12
  861     8    2  Jaclyn Klayman, 10, Katonah, NY            9:30    6:20
  558    10    3  Kate Sloan, 10, Darien, CT                 9:33    6:22
  181    11    4  Nicole Dilauro, 10, Norwalk, CT            9:44    6:29
   81    12    5  Mariel Balderrama, 10, Norwalk, CT         9:48    6:32

Women 11 - 11
  609    13    1  Isabel Trinkaus, 11, Ridgefield, CT        9:57    6:38
  724    14    2  Harper Boege, 11, Bedford, NY              10:15    6:50
 1099    15    3  Bay Dotson, 11, New York, NY               10:22    6:54
  784    38    4  Catherine Dilernia, 11, Burlington, CT     11:19    7:32
  741    65    5  Ella Chinn, 11, Mamaroneck, NY             13:06    8:44

Women 12 & Up
  289     4    1  Juliet Homes, 12, Darien, CT               8:39    5:45
  381     5    2  Madeline McGrath, 12, Ridgefield, CT       8:44    5:49
  554    25    3  Fiona Sleigh, 12, Ridgefield, CT           10:40    7:06
  773    26    4  Isabel Danishmend, 12, Dobbs Ferry, NY     10:41    7:07

One thought on “Kids 7-12 Year Old Race Results 2013

  1. Pingback: Run The Farm 2013 Report « Run The Farm

%d bloggers like this: